خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

 

روش پرداخت

 

پرداخت اینترنتی
 

پرداخت اینترنتی که سریع ترین روش پرداخت می باشد، کاربر از طریق انتقال به درگاه بانکی مبلغ سفارش خود را پرداخت می نماید و در صورت پرداخت موفق و دریافت کد پیگیری، سفارش ثبت نهایی شده و پیامک برای او ارسال می گردد.

در نظر داشته باشید پرداخت اینترنتی سهولت ثبت سفارش را افزایش داده و امنتیت اطلاعات حساب شما از طریق درگاه های رسمی بانک های کشور تضمین شده است.

برای پرداخت اینترنتی شما به موارد زیر احتیاج دارید:

1- شماره کارت بانکی (عدد 16 رقمی که بر روی کارت ثبت شده است)

2- رمز دوم کارت (رمزی که در خریدهای اینترنتی از آن استفاده می نمایید و باید این رمز از طریق شعب بانک ها و یا عابر بانک فعال شده باشد، شمامی توانید با مراجعه به دستگاه های عابر بانک و انتخاب زینه عملیات رمز برای حساب خود رمز دوم یا رمز خرید اینترنتی تعریف کنید این رمز می تواند به انتخاب شما باشد)

3- CVV2 (کد 3 یا 4 رقمی که بر روی کارت بانکی هر فرد ثبت شده است)

4- تاریخ انقضا ( تاریخی که بر روی کارت بانکی درج شده و نشان دهنده تاریخ انقضای کارت می باشد)

 
پرداخت در محل
 

امکان پرداخت در محل در حال حاضر فقط برای ساکنین استان البرز امکان پذیر می باشد و کاربران این استان می توانند علاوه بر پرداخت اینترنتی مبلغ سفارش خود را به صورت نقد و یا از طریق دستگاه کارتخوان همراه پیک نیز پرداخت نمایند.

 
بازگشت وجه
 

در مواردی که باهوک موظف به پرداخت وجه مشتری می شود (مانند: کنسل شدن سفارش و ...) مبلغ طی 72 ساعت به حساب اعلام شده توسط کاربر واریز می گردد.