خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

ثبت نام

کاربران موظف به ثبت نام با اسامی حقیقی خود هستند. در صورتی که کاربران از اسامی نامناسب برای نام کاربری خود استفاده نمایند نام کاربری آن‌ها حذف خواهد شد. استفاده از نام کاربری شرکت‌ها و مؤسسات دولتی، عمومی یا خصوصی تنها برای نمایندگان رسمی آن‌ها مجاز بوده و در صورت استفاده دیگر کاربران از اینگونه اسامی، ضمن اخطار، حساب کاربری آن‌ها حذف خواهد شد.

کاربران پس از ثبت نام به غیر از خرید می‌توانند از مزایای در نظر گرفته شده برای مشتریان استفاده نمایند. کاربران باید تمامی فیلدهای ضروری را به‌طور صحیح پر نمایند. سن کاربران برای ثبت سفارش باید 18 سال تمام به بالا باشد.

کاربران در صورت تمایل می‌توانند اطلاعات اختیاری خود را تکمیل کنند تا از مزایا و جشنواره‌ها با توجه به اطلاعات تکمیلی استفاده کنند. عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش قوانین سایت است. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت هرگونه ضرر و زیان حاصل از ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است. ضمن آنکه در وارد كردن اطلاعات و آدرس خود دقت لازم را داشته باشيد، مسووليت اطلاعات نادرست مندرج به عهدۀ مشتری خواهد بود.

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسوولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچگونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

 نام چاپ‌شده روی رسید فاکتور، نامی است که کاربر در زمان عضویت درسایت باهوک ارائه داده است. بنابراین باهوک در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسوولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید فاکتور خود را نخواهد داشت.