خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

ثبت نام

ثبت نام

کاربران موظف به ثبت نام با اسامی حقیقی خود هستند.در صورتیکه کاربران از اسامی نامناسب برای نام کاربری خود استفاده نمایند نام کاربری آنان حذف خواهد شد.استفاده از نام کاربری شرکت‌ها و مؤسسات دولتی، عمومی ویا خصوصی تنها برای نمایندگان رسمی آنها مجاز بوده و در صورت استفاده دیگر کاربران از اینگونه اسامی، ضمن اخطار،حساب کاربری آنها حذف خواهد شد.

کاربران پس از ثبت نام به غیر از خرید می توانند از مزایای در نظر گرفته شده برای مشتریان استفاده نمایند.کاربران باید تمامی فیلدهای ضروری را بطور صحیح پر نمایند.سن کاربران برای ثبت سفارش باید 18 سال تمام به بالا باشد.در وارد كردن اطلاعات و آدرس خود دقت لازم را داشته باشيد، مسئوليت اطلاعات نادرست مندرج به عهده مشتری خواهد بود.

کاربران در صورت تمایل می توانند اطلاعات اختیاری خود را تکمیل کنند تا از مزایا و جشنواره‌ها با توجه به اطلاعات تکمیلی استفاده کنند.عضویت در سایت دلیل بر قبول و پذیرش قوانین سایت است. کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیتهرگونه ضرر و زیان حاصل از ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده در سایت امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و شرکت هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.

 بنابراین باهوک در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید فاکتور خود را نخواهد داشت.