خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

باز آمد بوی ماه مدرسه/ بخش اول

باز آمد بوی ماه مدرسه/ بخش اول

باز آمد بوی ماه مدرسه/ بخش اول

با شروع ماه مهر و سال تحصیلی دانش آموزان یکی از مهم ترین دغدغه های پدر و مادرها تهیه نوشت افزار مناسب برای فرزندانشان می شود. خریدی که تا انتهای سال تحصیلی برای بسیاری از والدین تمام شدنی نیست.

دغدغه و نگرانی از خرید های سلسله وار،  امسال با وضعیت اقتصادی که در آن دست به گریبان هستیم، برای والدین بیشتر از قبل نگران کننده شده است. خرید نوشت افزار در کنار هزینه‌های مانتو و لباس فرم و کیف و کفش و شهریه مدارس، در نهایت والدین را با ارقامی نجومی روبه‌رو خواهد کرد.

 هرچند بسیاری از پدر ها و مادرها بنا بر وسعشان خریدها را قبل از شروع سال تحصیلی انجام می دهند؛ اما در ادامۀ مطالب سعی ما بیشتر براین است که با وجود گستردگی تنوع برندهای مختلف در بازار نوشت افزار، راه های تشخیص یک خرید مناسب و مورد استفادۀ ضروری دانش آموزان را ارائه دهیم. همچنین آگاهی با برندهایی که شما را با کیفیت خوب و قیمت های مناسب بیشتر آشنا می کند. تا در طول سال تحصیلی نیاز کمتری به فرایند تکرارخرید نوشت افزار ضروری فرزندانتان پیدا کنید.

درخرید نوشت افزار باید به نکاتی چون محدودیت سنی و نیازها توجه ویژه ای داشته باشید و سپس ابزار مورد نظرتان را تهیه کنید.یکی از پر مصرف ترین اجناس نوشت افزار مداد است. مداد آن هم برای کودکان به علت آشنایی جدی و تازه ای که با این وسیله نوشتن پیدا کردند بیشترین مصرف و در نتیجه هزینه خرید را با تراش و یا گم کردن برای والدین خود به وجود می آورد.

«مداد»

در اینجا توصیه ما به شما صرف خرید مداد آن هم با قیمت های بالا نیست بلکه بیشترین توجه شما باید در هنگام خرید مداد به نوع سخت و یا محکم بودن چوب مداد باشد این نکته کودک شما را از تراشیدن های پی در پی مداد آسوده می کند. نوع نرمی مغز مداد نیز نکته بسیار مهمی در خرید این نوشت افزار پرمصرف است.

نرم بودن مغزی مداد در نگاه بسیاری از والدین نشان از کیفیت کالا دارد.

در صورتی که نرم بودن و سفت بودن مغزی مداد نشان از کیفیت بالا، آن هم برای کودکانی که تازه به مدرسه رفته اند، نیست. شکنندگی مداد های نرم و نیاز به تراشیدن های مکرر و سخت بودن مغزی که به علت تراشیدن نوک مداد را تیز و برای کودکان پرخطر می کند از معایب آنها بر شمرده می شود. بهترین مورد مصرف برای این نوشت افزار می تواند مداد هایی با شکل گرد و سه گوش و مغزی HB باشد.

پیشنهاد ما به شما در بین قیمت های متفاوت فابر کاستل مداد مشکی و پاک کن دار این برند و مداد های اونر و بیک با قیمت ها و کیفیت مناسب است.

«اتود»

نوشت افزاری جذاب برای کسانی که دیگر لازم نیست از مداد استفاده کنند و تا دوران بزرگسالی تقریبا همراه همیشگی و ابزاری ساده و راحت برای نوشتن محسوب می شود.

تنوع اتود، نوع کیفیت ، اندازه نوک و همچنین کاربرد روان و راحت این وسیله از جمله موارد مهمی است که باید در زمان خرید مورد توجه قرار بگیرد.

خوش دست بودن و ضخامت مغز باید در الویت خریدتان باشد. بهتر است مغزی اتود برای نوشتن های طولانی از سایز 7/0و 9/0 و مداد نوکی اتوماتیک استفاده شود تا بدون نیاز به فشار دادن تا هنگامی که مداد نوکی بر روی کاغذ قرار میگرد نوک آن هم به آسانی پایین بیاید.

به غیر از اتود های شناخته شده ای مانند استدلر ، ما شما را به استفاده از اتود های با برند کنکو،پناک میلان، دعوت می کنیم.

«تراش»

نکتۀ مهم درباره تراش هایی که کودکان با خود به مدرسه می برند و باید به آن توجه کرد؛

تراش هایی همراه با محفظه و مخزن برای کمتر رفتن کودکان به کنار سطل زباله و عدم استفاده از تراش هایی با بدنه های کاملا فلزی که جامدادی کودکان را سنگین خواهد کرد، است.

تیغه مناسب و ضد زنگ بودن و زاویه تراش برای همه مداد ها با اشکال مختلف، متناسب با همه افرادِ راست و چپ دست هم باید مورد توجه خریداران قرار بگیرد. هرچند تنوع فرم و رنگ تفاوت های زیادی را در این نوع از لوازم نوشت افزاری به وجود آورده اما رعایت نکاتی که ذکر شد می تواند خیال شما را برای یک دوره تحصیلی فرزندتان آسوده کند.

تراش هایی با برند های میلان، کنکو، تراش اسلیو فابر را امتحان کنید.

 نوشت افزار لوازم تحریر مداد مداد نوکی
نظرات کابران باهوک ریویو