خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

روز جهانی پوشیدن کفش های قهوه ای

روز جهانی پوشیدن کفش های قهوه ای

روز جهانی پوشیدن کفش های قهوه ای

شاید در نگاه اول نامگذاری چنین روزی عجیب به نظر برسد. اما مگر چه عیبی دارد؟ 365 روز در سال وجود دارد و یک روز مختص باشد به پوشیدن کفش های قهوه ای.

کفش ها نقش بسیار مهمی در زندگی هر فرد ایفا می کنند. پوششی که هم زیبایی و هم آسایش فرد را تامین می کند، یک جفت کفش خوب و راحت است. کفش ها اولین المان مد محسوب می شوند. اغراق آمیز نیست اگر بگوییم کفش های شما ساکت ترین چیزی هستند که درباره ی شما می گویند. آن ها می گویند که شما چه طور فکر می کنید. چقدر جدی و مصمم هستید وچه سلایقی دارید.

اما درمورد کفش های قهوه ای. اغلب ما ترجیح می دهیم که کفش های سیاه یا سفید بپوشیم. یا حتی رنگ های پرزرق و برق مانند قرمز و آبی و زرد. اما کفش های قهوه ای کجای کمد کفش های ما هستند؟ هیچ جا؟

اگر جواب شما مثبت است، این مقاله را بخوانید تا برای پوشش و سبک خود تجدید نظری داشته باشید.

منشا، تاریخ و بنیان گذار این روز به خوبی مشخص نیست. اما می توان حدس زد که هدف این روز، و نامگذاری آن، تشویق مردم به پوشیدن کفش های قهوه ای است. رنگی که در عین سادگی، به شما وقار می دهد. با پوشش این کفش ها شما، محترم و قابل اعتماد به نظر خواهید رسید. امکانی که هر رنگی به شما نمی دهد.

این روز که در پایان فصل پاییز و درانتظار زمستان برای پوشیدن این رنگ درنظرگرفته شده، به ما می گویید که برای مقابله با سرمای بصری که در رنگ های زمستان به چشم می خورند، قهوه ای با وقار و شیک بهترین گزینه محسوب می شود.

شاید امروز بهترین فرصت باشد تا شما به استایل و پوشش خود فکر کنید، و مشخصا با رنگ قهوه ای آغاز کنید. در نظر بگیرید که این رنگ چقدر در سبک پوشش شما تغییر ایجاد خواهد کرد. درعین حالی که به تیپ و پوشش شما آراستگی می دهد، برای جذاب شدن شما نیز ساخته شده است.

اگر هنوز چنین کفش هایی ندارید، امروز روز خوبی است که برای خرید این کفش ها اقدام کنید. می توانید به ویترین فروشگاه محلی خود، یک نگاهی بیندازید. مطمئنم که کفش های مناسبی را پیدا خواهید کرد که حس تازه ای را به سبک پوشش شما بدهد. کمی جدیت و و اندکی جسارت شما را جذاب تر از چیزی که هستید نشان خواهد داد. اگر موفق به خرید چنین کفش هایی شدید می توانید تصاویر و تجربیات خود را با این هشتگ درصفحات اجتماعی خود به اشتراک بگذارید: #WearBrownShoesDay

این هشتگ به شما کمک زیادی خواهد کرد تا ببینید تجربیات دیگران در این زمینه چیست. سلیقه و نوع ست کردن آن ها را نگاه کنید تا به نتایج جالبی برسید. در بین تصاویری که با این هشتگ می بینید، قطعا جین و شلوارهای مام استایل جین جلوه ی بیشتری دارند.

به خانم ها توصیه می شود که از کفش های پاشنه دار یا نیم بوته ایی استفاده کنند که مناسب این فصل از سال است. می توانید این کفش ها را با رنگ های بژ، شتری و سفید ست کنید. اما از شلوارهایی با رنگ های سرد آبی و سرمه غافل نشوید. این رنگ ها پرستیژ خاصی به استایل شما خواهد داد.

به آقایان هم توصیه می شود که از پوشیدن کفش های چرم قهوه ای غافل نشوند. شاید رسمی ترین کفش های مردانه، همان کفش های قهوه ای باشند. می توانید مدل کفش هایتان را تغییر دهید و کفش های بدون بند با روکش پهن انتخاب کنید(loafers) . کفش ها بروژ که از کشاورزان ایرلند و اسکاتلند وارد صنعت مد شدند نیز به کار شما می آیند. این کفش ها با ساق های بلند مناسب این فصل و انواع بارش های زمستانی است. در انتخاب خود کمی تغییر ایجاد کنید تا ببینید چقدر این تغییرات کوچک به چشم می آیند. در مدل پاشنه یا نوک کفش ها. و یا درکل مدل کفش هایتان تغییرات اساسی بدهید.

نترسید، در تغییرات ظاهری جسور باشید. این کلیدی ترین نکته ای است که یک جوان در ظاهر خود به کار می گیرد.

در انتها برای هر چیزی صرفه جویی کنید. در پرداخت هر چیزی وسواس به خرج دهید. با دقت و حوصله خرج کنید. اما برای کفش هایتان پول خوبی بپردازید تا از راحتی و آسایش در طول روز برخوردار باشید. آسایشی که زیبایی شما را حفظ کند.مد و لباس معرفی کتاب روز جهانی کفش قهوه ایمطالب مرتبط

وضعیت سلبریتی ها در پهناورترین کشور جهان
راهکارهای  برای کاهش مصرف و خرید
مرد خستگی ناپذیر دنیای مد

نظرات کابران باهوک ریویو