خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

حراج بزرگِ روز کتاب

حراج بزرگِ روز کتاب

فروشگاه اینترنتی باهوک در روز کتاب و کتاب خوانی (24 آبان) جهت ایجاد خرید مقرون به صرفه کتاب تخفیف بزرگی را برای مشتریان خود در نظر گرفت و با همراهی تیم باهوک و حمایت فوق العاده مشتریان خود رویدادی به یادماندنی برگزار شد و رکوردی جدید در باهوک به ثبت رسید.

در حراج بزرگ کتاب، باهوک چگونه عمل کرد؟

این حراج از بامداد 24 آبان آغاز و تا بامداد 25 آبان ادامه پیدا کرد. تخفیف ها به مرور زمان در حال به روز رسانی بودند ابتدا با تخفیف های 20 تا 30 درصدی رویداد آغاز شد و سپس به ترتیب تخفیف های 40، 50 و 60 درصدی نیز اضافه گردید.

این تخفیف بر روی بیش از 50 هزار عنوان کتاب در زمینه های مختلف از جمله علمی، آموزشی، کودک، ادبیات و رمان، دانشگاهی، زبان های خارجی، نفیس، علوم انسانی و ... ارائه گردید.

در تمام طول مدت 24 ساعت برگزاری رویداد تیم فنی باهوک با پشتیبانی خود باعث شد تا مشتریان مشکلاتی نظیر کندی سرعت در صفحات و یا عدم باز شدن صفحه ای نداشته باشند و تیم پشتیبانی مشتریان با پاسخ دهی به موقع در واحد پشتیبانی و شبکه های اجتماعی باهوک سعی بر این داشتند تا مشکلات مشتریان را برطرف سازند.

باهوک توانست با توجه به حجم بالای سفارش ها توانست در طی 7 روز تمامی سفارش ها را به سراسر ایران ارسال نماید، باهوک به عنوان هدیه برای خریدهای اپلیکیشن ارسال رایگان را در نظر گرفته بود و تمامی سفارش های 24 آبان اپلیکیشن به صورت رایگان تحویل مشتری شدند، همچنین مثل همیشه ارسال خریدهای بالای 50 هزار تومان نیز شامل ارسال رایگان بودند.

حمایت مشتریان در حراج بزرگ

مشتریان ما مثل همیشه با پیامهای محبت آمیز خود روحیه تیم باهوک را در تسریع کارها افزایش دادند و ما از حمایت همیشگی آن ها کمال تشکر را داریم.

در ساعات اولیه آغاز رویداد یعنی نیمه شب 24 آبان تعداد 1000 کاربر در سایت باهوک حضور داشتند و حدود 200 سفارش در همان ساعات اولیه ثبت گردید. مشتریان باهوک در این روز حدود 12 هزار مراجعه به وب سایت و 8 هزار مراجعه به اپلیکیشن داشتند. در طی 24 ساعت حراج بزرگ حدود 9175 سفارش ثبت شد و کل اقلام سفارش ها 24000 عنوان کتاب از بخش های مختلف بوده. بیش ترین خرید ها از بخش کتاب های روانشناسی و داستان بود و پرفروش ترین شهرهای تهران، اصفهان، کرج و مشهد انجام شده است. در این بازه پرفروش ترین کتاب«خودت باش دختر» و دورترین نقطه ارسالی برای مشتریان بندر قشم بوده. بیشترین اقلامی که در یک فاکتور ثبت گردید 114 عنوان کتاب بود. در این بین حدود 2500 مشتری جدید به باهوک ورود پیدا کرد.

قطعا همراهی و همدلی مشتریان باهوک است که ما را در ادامه این راه قوی تر می کند و باعث می شود سعی بر این داشته باشیم تا تجربه های جدیدی برای مشتریان ایجاد کنیم و به پشتوانه آن ها پیش به سوی فتح قله های جدید موفقیت برویم.

باهوک می خواهد برای آغاز زمستان طرحی جدید داشته باشد پس جهت اطلاع از طرح های آینده شبکه های اجتماعی را دنبال کنید.

 

www.bahook.com


حراج بزرگِ روز کتاب
باهوک خرید اینترنتی کتاب تخفیف ویژه کتابمطالب مرتبط

بزرگترین سخنور مشرق زمین
8 مشاهیری که در اوج شهرت مردند
عاشق نشوید، اگر توانید!

نظرات کابران باهوک ریویو