خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

دنبال رویاهایت برو!

دنبال رویاهایت برو!

دنبال رویاهایت برو!

 

 

 

«!Leap» ماجرای دو کودک یتیم است که برای تحقق رویاهایشان به پاریس می‌روند.

ما در راه رسیدن به آرزوهایمان ، هیچ وقت تسلیم نمی‌شویم!

داستان «پرش» در فرانسه، در دهۀ 1880 روایت می‌شود؛ جایی که دختر 11 ساله یتیمی به اسم فلسی ( با صدای ال  فانینگ) و بهترین دوستش ویکتور (با صدای نات وولف) تصمیم دارند برای رسیدن به آرزوهایشان از پرورشگاه فرار کنند و به پاریس بروند.

فلسی می‌خواهد که یک رقاص بالۀ حرفه‌ای شود و ویکتور که پسر فوق‌العاده با استعدادی است آرزوی آ دارد که یک مخترع بزرگ شود .

در ادامه، این دو کودک همراه با هم پرورشگاه را ترک می‌کنند تا به دنبال تحقق رویاهای خود بروند. اما فرار از پرورشگاه تنها شروع کار می‌باشد، فلسی باید وانمود کند عضو یک خانوادۀ ثروتمند است تا بتواند به مدرسۀ رقص بالۀ پاریس وارد شود.

تمرکز این انیمیشن بیشتر بر روی فلسی است و اینکه او چگونه از سد مشکلات عبور می‌کند و برای رسیدن به رویایش هرگز تسلیم نمی‌شود. سختکوشی و مصمم بودن در راه رسیدن به آرزوهای بزرگ ،  پیام اصلی فیلم است.

کارگردانی انمیشین پرش که ابتدا نامش بالرین بود، را اریک سامر و اریک وارن مشترکا بر عهده دارند. این اثر تلاش می‌کند که الهام‌بخش تماشگرانش باشد و پیامش را به درستی به تماشاگران این انیمیشن منتقل کند. تصاویر پاناروما از پاریس، سکانس‌های پرانرژی رقص و موسیقی و در نهایت داستان خوب این فیلم، به این امر کمک بزرگی کرده است.

کارگردانان : Eric Summer, Eric Warin

ستارگان : Elle Fanning, Dane DeHaan, Carly Rae Jepsen, Maddie Ziegler, Terrence Scammell

مدت زمان : 1 ساعت و 29 دقیقه

ژانرها : انیمیشن ، خانوادگی ، موزیکال ، کمدی ، ماجراجویی

 

 
نظرات کابران باهوک ریویو