خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

گوشی بیل گیتس هم اندرویدی است

به تازگی بیل گیتس در مصاحبه‌ای که با فاکس نیوز انجام داده، به نکتۀ جالبی اشاره کرده است. او در مصاحبه با کریس والاس گفته است که از پی‌سی‌های ویندوزی استفاده می‌کند، اما اخیرا از یک گوشی ویندوزی به یک گوشی اندرویدی، مهاجرت کرده است! به عبارت دیگر گوشی‌های ویندوزی دیگر آنقدر ناامیدکننده حاضر شده‌اند و در حال کشیدن نفس‌های آخر هستند که حتی بیل گیتس هم ترجیح داده که از یک گوشی اندرویدی استفاده کند.

جالب است که بیل گیتس از همان راهبرد کلان تازه مایکروسافت استفاده می‌کند: پذیرش برتری رقبا در زمینه محبوبیت سخت‌افزاری و بعد عرضه و استفاده از اپلیکیشن‌‌های مایکروسافت در آن‌ها. به همین خاطر هم گرچه بیل گیتس اندرویدی شده است، اما در گوشی خود از انبوهی از اپلیکیشن‌های ساخت مایکروسافت استفاده می‌کند.

از سوی دیگر جالب است بدانید که در فروشگاه‌های خود مایکروسافت هم اخیر گلکسی S8 و S8 پلاس به فروش می‌رسند! در همین مصاحبه با توجه به اینکه برخی از افراد دو گوشی دارند، مصاحبه‌گر -والاس- می‌خواست گیتس را گیر بیندازد تا ببینید او آیفون هم دارد که بیل گیتس گفت، آیفون ندارد. 

کلا گیتس و خانواده‌اش در عدم استفاده از آیفون و محصولات اپل و تأکید کردن آشکار بر این مسئله، متحد هستند. همسر بیل گیتس-ملیندا- پیش از این اشاره کرده بود که در خانۀ آن‌ها محصول اپلی یافت نمی‌شود و سال ۲۰۱۳ هم گیتس گفته بود که اصلا کودکانش هیچ زمان از او محصول اپلی نخواسته‌اند.

 مطالب مرتبط

جشنواره جهانی فیلم لندنِ 2018
برندگان نوبل صلح به روایت تصویر
رویای زنی تا بلندای آسمان

نظرات کابران باهوک ریویو

پربازدید ها