خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

آنچه اتفاق افتاد

آنچه اتفاق افتاد

آنچه اتفاق افتاد

 

سال­ها در کسوت بانوی اول بودن قدرتمندترین کشور جهان، کتاب خاطرات او را به یکی از پرخواننده­ترین کتاب­های زندگینامه تبدیل کرده است. «هیلاری کلینتون» چه آن زمان که همسر بیل کلینتون، رئیس­جمهور آمریکا، بود و خبر خیانت همسرش تیتر اول تمام رسانه­های جهان شده بود، چه حالا که نامزد جنجالی و شکست­خورده انتخابات ریاست­جمهوری 2016 آمریکا است، خوب می­داند که چطور خاطراتش را بنویسد تا مخاطبان میلیونی کتاب­هایش را راضی کند.

کلینتون پس از شکست خوردن سنگین از رقیبش، دونالد ترامپ به هوادارانش وعده داد که به زودی کتابی منتشر می­کند که شرح خاطراتش است از لحظه­لحظۀ ماجراهای کمپین تبلیغاتی­اش. از پشت­پردۀ رقابت با مردی که در جهان به زن­ستیزی و بی­مبالاتی مشهور است، از سختی­های پیشرفت کردن به عنوان یک زن در کشوری که مدعی حقوق برابر و آزادی زنان است، و بلاخره از روزهای تلخ بعد از انتخابات و واکنش مردم در سطح شهر.

به محض انتشار خبر نوشتن این کتاب، رقابت انتشارات­ها بر سر گرفتن حق نشر آن آغاز شد. اما حالا در تازه­ترین خبر درباره این کتاب، نام آن قطعی شده است. «آنچه اتفاق افتاد» نامی است که کلینتون برای آخرین کتابش انتخاب کرده است.

سخنگوی Simon & Schuster، انتشاراتی که کلینتون در نهایت کتابش را به آن سپرد، درباره این اثر گفته است: «همه دوست دارند بدانند که چطور در میان بهت و حیرت ناظران، مردی همچون ترامپ توانست بر زن کارکشته­ای مانند کلینتون غلبه کند و او را شکست دهد. این پرسشی است که کلینتون در کتاب تازه­اش به آن پاسخ داده است.»

 
نظرات کابران باهوک ریویو

پربازدید ها