خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

پنج پیشنهاد برای پاییزی کردن منزل

پنج پیشنهاد برای پاییزی کردن منزل

پنج پیشنهاد برای پاییزی کردن  منزل

پاییز را با همه زیبایی‌ها و عاشقانه‌هایش به خانه‌تان دعوت کنید، تا بیشتر از حال و هوای آن لذت ببرید. با کمی ذوق و خلاقیت وهزینه‌های کم،  فضای خانه را گرم و روابطتان را صمیمی‌تر کنید تا این فصل را با خاطره‌های قشنگی به همراه عزیزانتان پشت سر بگذارید. در ادامه چند ایدۀ راحت و متفاوت برای تغییر دکوراسیون منزل را می‌خوانید:

1.    تغییرات خانه را می‌توان خیلی ساده و با جایگزینی و جابه‌جایی ابتدایی‌ترین وسایل منزل، با توجه به فصل سرما شروع کرد. مثلا می‌توانید پتویی نازک با رنگ‌های پاییزی (زرد، نارنجی، قرمز، قهوه‌ای و...) روی دستۀ کاناپه بیندازید تا هم بتوانید هر زمان که احساس سرما کردید به آن دسترسی داشته باشید و هم به دلیل رنگ‌های زیبایش عنصری تزئینی در پاییزی کردن خانه‌تان داشته باشید.  

2.  از طبیعت زیبای پاییز و برگ‌های رنگارنگ و قشنگ آن غافل نباشید. برگ‌های خوشرنگ را از طبیعت انتخاب کنید ودر ظرف‌های بلوری قرار دهید، یا به دیوارنصب کنید. از میوه‌های این فصل نیز می‌توانید برای تغییر دکور آشپزخانه و سالن پذیرایی استفاده کنید. از انارهای خشک شده یا میوه‌های کاج هم می‌توانید استفاده کنید و آن‌ها را در جای‌جای خانه قرار دهید. با خالی کردن محتویات کدوهای خوش‌رنگ از آن به عنوان جا شمعی واز تزئین دیواره‌های کدو به صورت گلدان استفاده کنید. 

3.     قرار دادن شمع‌های خوش‌ رنگ در شکل‌ها و ابعاد متفاوت به تناسب در اتاق خواب، سالن پذیرایی و میز ناهارخوری، انرژی مثبت و نورپردازی زیبایی را در این فصل که هوا زود تاریک می شود، به خانه‌تان می‌دهد.

4.    تابلوهای متفاوت با رنگ‌بندی‌هایی که به فصل پاییز نزدیک است، یکی از بهترین ایده‌ها برای تغییر چیدمان خانه است. اگر مایل نیستید برای تابلوها هزینه‌های زیادی بپردازید می‌توانید از اینترنت کمک بگیرید و عکس‌ها و نقاشی‌های طبیعت یا اجسام را در سایز مورد نظرتان چاپ کنید و قاب بگیرید.  

5.    عوض کردن رنگ پرده و تغییر کوسن‌ها به رنگ‌های گرم، استفاده از کلاف‌های رنگارنگ بافتنی، تزئین شومینه و رنگ کردن قسمتی از دیوارهای خانه هم ایده‌های خوبی هستند که هم هزینۀ کمی به همراه دارند و هم تغییرات بزرگی در چیدمان خانه به وجود می‌آورند.

 

 
نظرات کابران باهوک ریویو