خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

خودکار از نمای نزدیک

خودکار از نمای نزدیک

نوشتن با خودکار و فیلم برداری به صورت کلوز آپ.

امضا در فعالیت‌های روزانه حکم صدا برای خواننده، رنگ برای نقاش و پارچه برای خیاط را دارد! بنابراین برای رقم‌زدن چنین اتفاق بزرگی در زندگی روزمره‌تان لازم است که خودکاری درخور در دست داشته باشید. انتخاب خودکار مناسب اگرچه در ظاهر ساده و بی‌مشکل به نظر می‌رسد، اما برای انتخاب یک خودکار خوب، باید ویژگی‌های آن را بشناسیم.

در نخستین اقدام برای انتخاب خودکار باید به کاربردی که برایمان خواهد داشت توجه کنیم. اگر قرار است خودکارمان همیشه در جیب باشد و برای انجام کارهای روزمره اداری مورد استفاده قرار بگیرد، وزنش مهم‌ترین مولفه‌ایست که باید به ‌آن توجه کرد. اما اگر بنا است خودکاری را برای قرارگرفتن روی میز مدیریتی‌مان انتخاب کنیم، لازم است ظاهر و جنسش مورد توجه قرار گیرد. ضمن آنکه روان‌بودن، جنس بدنه، تکنولوژی جوهر و نوک قلم نیز از موارد مهم انتخاب خودکار است.

برای انتخاب خودکار در ابتدا باید بدانید هدف از خرید آن چیست. اگر به خودکاری برای نوشتن در محل کارتان مثلا در یک ساختمانی نیمه‌کاره نیاز دارید، باید خودکاری انتخاب کنید که به‌دست‌گرفتنش راحت باشد و ترجیحا بدون کلاهک باشد تا هربار نگران افتادن یا گم‌شدن آن نباشید. ضمن‌ آنکه خودکار باید به اندازه‌ای روان باشد که نوشتن روی سطوح ناهموار را تسهیل کند و جوهرش قطع نشود. اگر طی روز با خودکار زیاد می‌نویسید وزن و ارگونومیک‌بودن آن بیش از هرچیز دیگری اهمیت دارد. یا اگر می‌خواهید برای تاثیر روی طرف مقابل، خودکاری صرفا میان انگشتانتان باشد، زیبایی و جذابیت آن مهم‌ترین فاکتور خریدش است.


خودکار از نمای نزدیک

نظرات کابران باهوک ریویو