خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

5 روش برای پربازدید شدن سایت

5 روش برای پربازدید شدن سایت

5 روش برای پربازدید شدن سایت

ترافیک در سایت یکی از اساسی‌ترین  نشانه‌های موفقیت در وب‌سایت و فروش آنلاین است. ترافیک سایت به معنای اطلاعات تبادل شده یا به عبارتی دیگر تعداد بازدیدهای آن است. برای افزایش ترافیک و شناخته شدن سایت باید کاربرانی هدفمند آن را دنبال کنند. اما هدفمند کردن خوانندگان و ثبات آن‌ها هم از ویژگی‌های بسیار مهم یک وب‌سایت موفق است. راه‌های افزایش ترافیک سایت اگر اصولی و غیر‌معمول نباشد، نمی‌تواند معرف خوبی برای پربازدید شدن سایت شما باشد. اگر می‌خواهید سایتی پربازدید با ترافیک بالا داشته باشید ما به شما 5 راه مفید و موثر را پیشنهاد می‌کنیم:

  1. رعایت نکاتی که می‌تواند باعث ورود کاربران به وب‌سایت شما شود، را فراموش نکنید. در این میان سرعت باز شدن یا اصطلاحا بالا آمدن وب‌سایت بسیار اهمیت دارد. در غیر این صورت با وجود سایت‌های مختلف سبک، کاربر منتظر بالا آمدن وب‌سایت شما نمی‌ماند و با باز کردن لینکی دیگر به وب‌سایت دیگری سر می‌زند.
  2. بازدیدکنندگان دائمی را می‌توانید از طریق لینک‌های مرتبط به سایتتان ‌دعوت کنید. انتشار لینک وب‌سایت در سایت‌های مرتبط برای به دست آوردن ترافیک مفید راه بسیار مناسبی است. اما باید به نکاتی که در تاثیر و کارکرد این روش اهمیت دارند، نیز توجه کنید:

- سایت‌هایی را انتخاب کنید که برای کاربران شما جالب باشد.

- لینک سایتتان‌را در وب‌ دایرکتوری‌های مرتبط ترجیحا دستی ثبت کنید.

- هر چقدرتبادل لینک سایتتان، آن هم با سایت‌هایی که رتبه الکسای آن‌ها تقریبا با سایت شما یکسان است و موضوع سایتشان با موضوع و کار و هدف شما یکی است بیشتر باشد، شانس بیشتری برای دعوت از خوانندگان دیگر را پیدا می‌کنید.

  1. توجه داشته باشید که امروزه بسیاری از کاربران از طریق تلفن همراه وب‌سایت شما را باز می‌کنند، بنابراین اینکه کاربران بتوانند با تلفن همراه خود و دیگر دستگاه‌های هوشمند امکان استفاده از سایت را داشته باشند، را فراموش نکنید و امکانات وب‌سایت را طوری تعبیه کنید که برای کاربران تلفن همراه هم مفید باشد.

4.نشانی وب سایت‌تان‌را در پای ایمیل‌های خود ثبت کنید. از آنجایی که روزانه احتمالا ایمیل‌های زیادی رد و بدل می‌کنید، این کار می‌تواند هم وب‌سایت شما را به مخاطبان زیادی معرفی کند و هم آن‌ها را به سایت شما دعوت می‌کند.

  1. با کمک سئو یا تولید محتوا هم می‌توانید ترافیک سایت را افزایش بدهید. بهره‌وری از سئو می‌تواند کمک مهمی برای جستجوی هر چه بیشتر وب‌سایت شما در موتورهای جستجوگر معروف گوگل و یاهو و.. باشد. برای مطالعه بیشتر در این زمینه می‌توانید به مقاله الکسا هم مراجعه کنید.