خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

چرا رژیم های لاغری؟!

چرا رژیم های لاغری؟!

چرا رژیم های لاغری؟!

هر ساله نزدیک سال نو، تب و تاب انواع رژیم‌های لاغری برای داشتن شکمی صاف وکمری باریک به شدت فراگیر می‌شود. ما نمی‌خواهیم در این مقاله به شما دستورغذایی رژیم‌های سفت و سخت، و طاقت فرسا را آموزش بدهیم . بلکه ورزشی را به شما معرفی می‌کنیم که با آن می‌توانید نه تنها اندامی متناسب داشته باشید، بلکه برای بالا بردن تقویت سیستم ایمنی بدنتان از سیستم قلبی و عروقی گرفته تا بالا بردن دامنه حرکتی مفاصل و عضلات وحتی از بین بردن درصد احتمالی جراحتها و آسیب پذیری‌ها بسیار موثر و تاثیر گذار است.

نکته قابل توجه این است که همه این ویژگی‌ها و مواردی بیشتر از این نیز در ورزش پیلاتس امکان پذیر است.

در جامعه و روزهایی که همواره با مشکلات عدیده روحی و به طبع آن جسمی قرار داریم؛ این ورزش می‌تواندکمک بسیار مهمی برای سلامت جسم و ذهن و انجام هر چه بهتر امور روزانه و گذراندن روزهای پر استرس کاری باشد.
ورزش پیلاتس درآلمان و با مردی به نام ژوزف پیلاتس در سال 1920به جهان معرفی شد. جالب است بدانید که این مرد خود با مشکلات فراوان جسمی مواجه بود. اما با طراحی حرکاتی تمرینی برای تقویت جسم نه تنها کمک فراوانی به خود و موفقیت های بعدی اش برای ادامه زندگی کرد، بلکه ورزشی ابداع شد که به انسان امروزی کمک‌های بسیار زیادی کرد.

ورزشی که برای شروع دوباره و با نشاط زندگی بسیار گزینه مناسبی است. اگر می خواهید دوران نقاهت را پشت سر بگذارید و یا اگر به دنبال راهی برای فرار ازمشکلات و فشارهای روحی و روانی هستید. این ورزش را به شما پیشنهاد می‌کنیم. چرا که فرقی نمی کند، شما درچه رنج سنی هستید و یا ورزش را به صورت حرفه ای و متمادی دنبال نمی‌کنید، اما با این ورزش و اجرای صحیح حرکات آن می‌توانید، تغییرات را خیلی زود در ظاهر و سلامت بدن خود احساس کنید. این نکته می تواند انگیزۀ بسیار مهمی برای همه افراد باشد. در این ورزش روش تمرینی ای را یاد می‌گیرید، که بیشتر قدرت و انعطاف را در همه اندام‌هایی بدن شما اعمال می‌کند. و با هماهنگی همزمان بین جسم و مغز توانایی شما را به صورت چشم گیری افزایش می‌دهد. هر چند این ورزش برای افرادی که سلامتی نسبی هم دارند مفید است اما برای کسانی که مشکلات و اختلالاتی در عصب مرکزی بدن دارند مانند ام اس و یا بیماری های مشابه و اشخاصی که در رفتگی مفاصل و دیسک‌های حاد دارند، توصیه نمی‌شود.

درادامه می‌خواهیم شما را بیشتر با فواید این ورزش پرشور و نشاط آشنا کنیم:

- تثبیت سلامت عمومی بدن

-تغییر سریع در ایجاد کشیدگی و ظاهر اندام

 -کاهش استرس و داشتن خوابی راحت

-کمتر شدن دردها در ناحیه پشت و مهره های گردن و انعطاف ستون مهره ها

-کاهش وزن وافزایش انرژی و تقویت عضله ها بدون حجیم کردن

-ایمنی بدن و تقویت عضلات برای زایمان راحت تر

-یادگیری صحیح و نهادینه شدن بهترین وضعیت در ایستادن و نشستن

-یکی از بهترین گزینه ها برای ورزش سالمندان

- درمان برخی دردهای مزمن از جمله زانو درد و مشکلات مفاصلرژیم های لاغری ورزش همگانی پیلاتس فواید ورزش پیلاتس
نظرات کابران باهوک ریویو