خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

12 اختراعی که شما را شگفت زده می کند

12 اختراعی که شما را شگفت زده می کند

12 اختراعی که شما را شگفت زده می کند

دانشمندان همیشه با اختراعات عجیبشون ما رو شگفت زده میکنن. اختراعاتی که دلمون میخواد همین الان داشته باشیم. بدونیم چند نمونه از اختراعات هوشمندانه ای رو معرفی میکنه که هم اکنون هستن یا به زودی به فروشگاه ها میان.

لامپ میزی شناور

این لامپ بدون سیم روی یک صفحه چوبی که داخل آن آهن ربا جاسازی شده تعبیه شده. لامپ شناور انرژی خیلی کمی مصرف می کند و به اندازه ۲۲ سال تاریخ مصرف دارد

ژاکت حرارتی

عناصر حرارتی در قسمت های پشت، روی سینه و روی مچ این ژاکت وجود دارد. درجه دمای آن را می توان تغییر داد.

استریل کننده سطوح

این دستگاه از اشعه UV برای از بین بردن ۹۹ درصد باکتری ها استفاده می کند.

هدفون مترجم بدون سیم

به محض این که هدفون را به گوش می زنید شروع می کند به ترجمه به زبانی که در تنظیماتش انتخاب کرده اید. پس امروزه با این دستگاه می توانید به آسانی به کشورهای دیگر سفر کنید.

غلتک و اسکیت برد

این دستگاه بر خلاف اسکیت بردهای معمولی به شما اجازه می دهد پاها و چرخش ها را به راحتی کنترل کنید

شارژر خورشیدی

این پورت ها گوشی شما را با انرژی خورشیدی شارژ می کنند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را به پنجره خانه وصل کنید.

تردمیل آبی

این دستگاه مثل یک وان حمام بزرگ با جسم متحرکی در کف آن است و برای کسانی که می خواهند از صدمه ای که دیده اند ریکاوری شوند مناسب است چون هیچ فشاری به بدن وارد نمی کند.

اسکنر تعیین مواد غذایی

این دستگاه برای کسانی که می خواهند مواد تشکیل دهنده غذاهایی که می خورند را بدانند اختراع شده است. این دستگاه غذا را اسکن می کند و لیستی از مواد تشکیل دهنده به همراه اطلاعاتی درباره آن ها ارائه می دهد.

موبایل انعطاف پذیر

این موبایل را می توان به راحتی در مشت جا کرد و حتی داخل آب در عمق ۱۰ متری انداخت. از کارایی های دیگر این گوشی ردیاب تناسب اندام و ساعت هوشمند است. تولید کننده ها قول داده اند که به زودی این دستگاه را بسازند.

ابزار کپی قابل حمل و نقل

با این دستگاه همه جا و روی هر سطحی می توان تصاویر را کپی و پیست کرد.

موبایل سه طرفه

هر کدام از این ۳ صفحه به روش های متفاوتی عمل می کنند. صفحه کلید در پشت یکی از این صفحات قرار دارد. خیلی ها منتظرند که این محصول هر چه زودتر به بازار عرضه شود.

موبایل و بلوتوث در یک دستگاه

وقتی این موبایل را از دو طرف کمی فشار دهید از وسط خم شده و تبدیل به هدست بلوتوث می شود. این پروژه هنوز در مرحله ایده است.

منبع : بدونیماختراعات جدید
نظرات کابران باهوک ریویو