خرید اینترنتی کتاب و نوشت افزار

10انیمیشن جذاب 2018

10انیمیشن جذاب 2018

10انیمیشن جذاب 2018

اگر از طرفداران دنیای انیمیشن باشید، قطعاً از فیلم‌های کارتونی ساخته شده در سال ۲۰۱۷ رضایت دارید. اما حالا با تمام شدن این سال طلایی، وقت آن رسیده است که نگاهی به انیمیشن هایی که در سال ۲۰۱۸ اکران خواهند شد، بیاندازیم. در نگاه اول می‌توان دریافت که فیلم‌هایی با پتانسیل بسیار بالا بر روی پرده‌های سینِما خواهند رفت. این لیست انحصارا به فیلم‌های انیمیشنی سال ۲۰۱۸ خواهد پرداخت و برای اطلاع از بهترین فیلم‌های غیر انیمیشنی سال ۲۰۱۸ می‌توانید این مقاله را دنبال کنید.

حال بدون فوت وقت به سراغ لیست فیلم‌های انیمیشنی مناسب با کودکان سال ۲۰۱۸ می‌رویم.

پیتر خرگوش (Peter Rabbit)

تاریخ عرضه: ۹ فوریه ۲۰۱۸

صداگذاران: مارگوت روبی، دیسی ریدلی، رُز بیرن

کارگردان: ویل گلاک

اولین انیمیشن بلند سال ۲۰۱۸، فیلمی به نام پیتر خرگوش است که با تکنیک ترکیب لایواکشن و انیمیشن ساخته شده است. این انیمیشن از کتاب داستان قدیمی نوشته «بیتریکس پاتر» اقتباس شده است و داستان آن مربوط به یک خرگوش است که می‌خواهد یواشکی وارد باغ سبزیجات یک کشاورز بشود.

انسان اولیه(Early Man)

 

تاریخ عرضه: ۱۶ فوریه ۲۰۱۸

صداگذاران: تام هیدلستون، میسی ویلیام، ادی ردماین

کارگردان: نیک پارک

انیمیشن انسان اولیه داستان «داگ»و دوستش،«هاگناب»، است که می‌خواهند برای نجات خانه و کاشانه خود، قبلیه‌شان را در مقابل دشمنی به نام «ارباب نوت» و دهکده عصر برنزی‌اش متحد کنند. زمان فیلم به دوران انسان‌های اولیه برمی‌گردد و موجودات ما قبل تاریخ، مخصوصاً ماموت های پشمالو، به‌ دفعات در صحنه دیده می‌شوند.

در ساخت این انیمیشن از تکنیک پویانمایی خمیری استفاده شده و بازیگران مشهوری مثل «میسی ویلیامز»، «تام هیدلستون»، و «ادی ردماین» نیز صداگذاری آن را بر عهده داشته‌اند.

شرلوک نوم (Sherlock Gnome)


تاریخ عرضه: ۲۳ مارس ۲۰۱۸

صداگذاران: جانی دپ، جیمز مک‌آووی، امیلی بلانت

پس از گم شدن اسرارآمیز بعضی از گیاهان و وسایل تزئینی باغ، نوم های باغ تصمیم می‌گیرند برای سردرآوردن از این قضیه به سراغ شرلوک نوم ها بروند؛ این داستان انیمیشنی است که از ترکیب شرلوک هولمز با نومئو و ژولیت بدست آمده است. با توجه به موفقیت‌های چشم‌گیر فیلم «نومئو و ژولیت»و حضور جانی دپ در یک انیمیشن کودکانه، انتظار فروش بسیار بالایی از این کارتون داریم. بهتر است زمانی را در ماه مارس برای تماشای این انیمیشن خالی بگذارید !

آنوبیس (Anubis)

تاریخ عرضه: ۲۳ مارس ۲۰۱۸

صداگذاران: نیک کراوس، ویلیام سالیرز

کارگردان: کریس وِج

انیمیشن کارتونی آنوبیس به داستان زندگی ورود دکتر «جورج هنری» می‌پردازد که بخاطر طلسم یک مومیایی به دنیایی زیرزمینی که توسط هیولاها اشغال شده است، می‌رود و پسرش در تلاش با شکستن این طلسم او را نجات دهد. این انیمیشن کارتونی بر اساس کتابی به نام پارچه آنوبیس: در میان دو گرگ و میش« نوشته »بروس زیک ساخته شده است.

گروهبان استابییک قهرمان آمریکایی (Sgt. Stubby: An American Hero)

تاریخ عرضه: ۱۳ آوریل ۲۰۱۸

صداگذاران: هلنا بانهام کارتر، لوگان لرمن

کارگردان: ریچارد لنی

این فیلم را حتماً در لیست انیمیشن های ۲۰۱۸ خود قرار دهید؛ تاکنون هیچ انیمشینی بطور مستقیم با محتوای ارتش و جنگ در سطح بالا ساخته نشده است ! این فیلم داستان واقعی‌ایی از پرافتخارترین سگ در تاریخ ارتش آمریکا، به نام گروهبان استابی، و پیوند او با سربازان هموطنش در طول جنگ جهانی اول است. برایمان جالب است که ببینیم سازندگان چگونه می‌خواهند مفهوم جنگ را به مخاطب جوان خود القاء کند.

اردک اردک غاز (Duck Duck Goose)

تاریخ عرضه: ۲۰ آوریل ۲۰۱۸

صداگذاران: جیم گافیگان، زندایا، لنس لیم

کارگردان: کریستوفر جنکینز

داستان انیمیشن «اردک اردک غاز» درباره یک غاز تنها است که در راه مهاجرتش به جنوب، باید با دو اردک همسفر شده و با آن‌ها پیوند دوستی برقرار کند. اگر بخواهیم را نام ببریم که لیاقت داشتن یک انیمیشن مخصوص خودش را دارد، آن کسی نیست جز «جیم گافیگان»

جزیره سگ‌ها (Isle of Dogs)

تاریخ عرضه: ۲۳ مارس ۲۰۱۸

صداگذاران: اسکارلت جوهانسون، گرتا گرویگ، فرانسس مک‌دورمند، تیلدا سووینتون، برایان کرنستون، ادوارد نورتون، بیل ماری، جف گلدبلام

کارگردان: وِس اندرسون

پس از تبعید شدن همه حیوانات اهلی به جزیره‌ای متروکه و مخصوص نگهداری ذباله، به نام جزیره ذباله ها، پسری به نام «آتاری کوبایاشی» در جستجوی سگ خود به این جزیره پا می‌گذارد. زمان فیلم مربوط به ۲۰ سال آینده در ژاپن است.

شگفت انگیزان ۲ (The Incredibles 2)

تاریخ عرضه: ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸

صداگذاران: هالی هانتر، ساموئل ال. جکسون، سارا واول، ریموند اوچوآ

کارگردان: بِرَد بِرْد

قدرت‌های ماورایی «جک–جک»هنوز وجود دارند و«باب» باید به او در کنترل کردنشان کمک برساند.«هلن» نیز به دنبال نجات دنیاست. به احتمال بسیار زیاد، انیمیشن «شگفت انگیزان ۲» بزرگترین و پر سروصداترین انیمیشن سال ۲۰۱۸ خواهد بود.

هتل ترنسیلوانیا ۳تعطیلات تابستانی (Hotel Transylvania: Summer Vacation)

تاریخ عرضه: ۱۳ جولای ۲۰۱۸

صداگذاران: آدام سندلر، سلنا گومز، اندی سمبرگ

کارگردان: گندی تارتاکوفسکی

خوشبختانه تیم بازیگران نسخه اولیه‌ این انیمیشن بازگشته‌اند تا در سفری دریایی با یک کشتی تفریحی شما را به سینِما بکشانند. این انیمیشن در ابتدا قرار بود در ماه سپتامبر اکران شود اما به تازگی به تابستان ۲۰۱۸ تغییر زمان داد.

تایتان های نوجوان به سینِما می‌روند !

تاریخ عرضه: ۲۷ جولای ۲۰۱۸

صداگذاران: کریستن بِل، ویل آرنت، کاری پیتون، اسکات منویل، هایندن والچ، گرگ سایپس، تارا استرانگ

کارگردان: آرون هوروات، پیتر ریدا میکل

قهرمان های جوان داستان در راستای رسیدن به شهرت هالیوودی، باهم متحد می‌شوند تا بتوانند نقشه های شرورانه یک انسان تبه‌کار برای نابودی دنیا را خنثی کنند.

منبع: سایت آلبالوانیمیشن 2018 انیمیشن
نظرات کابران باهوک ریویو

پربازدید ها